تاریخچه

مرکز ماشین آلات صنعتی پارس از سال 1378 در زمینه خرید، فروش و واردات انواع ماشین ابزار و خطوط تولید صنعتی به منظور تأمین نیازهای شما عزیزان گام به بازار صنعت ایران نهاد.

این مرکز با برخورداری از سوابق اجرائی درخشان چندین ساله خود و با بهره گیری از تجارب فنی مدیران شایسته آن، جهت ارائه مشاوره های تخصصی در امر خرید، فروش و واردات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

ما در این مجموعه با برگزیدن یکی از مدرن ترین و به روز ترین روش های عرضه محصولات کوشیده ایم تا در راستای اطلاع رسانی به شما مشتریان ارجمند همگام با پیشرفت های دنیای تکنولوژی گام برداریم. لذا برای ارائه فعالیت های بازرگانی داخلی و بین المللی خود شامل:

  • تهیه و توزیع، خرید و فروش و واردات ماشین ابزار و خطوط تولید صنعتی
  • انجام کلیۀ فعالیت های سرمایه گذاری
  • ایجاد و تأسیس خطوط تولید صنعتی و غیر صنعتی جهت انجام فعالیت های تولیدی و صنعتی
  • فعالیت در امور ساخت واحد های تولیدی صنعتی و غیر صنعتی به صورت فاینانس
  • انجام کلیۀ فعالیت های تجاری مجاز اعم از خرید و فروش و معاملات پایاپای در قالب مقررات و قوانین کشوری با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی

و گسترش فعالیت ها و اهداف بلند و روشن تیم متخصص و فنی مجموعه، آماده همکاری با شما سروران گرامی هستیم.

ما با انتخاب بهترین برندها، کالاهای مطمئنی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که به لحاظ کیفیت، قیمت و ضمانت اطمینان خاطر و آرامش شما را جلب خواهد نمود.

با سال ها تجربه توانسته ایم محصولاتی متنوع و متناسب با پروژه های صنعتی گوناگون را در یک مجموعه گردآوری نموده و به شما صنعتگران محترم عرضه نماییم.

” قول می دهیم یک خاطره خوب و به یاد ماندنی در خرید شما باشیم! “

ما همراه شما از ابتدا تا سرانجام کار هستیم…

نجاتی فرد